Haber

Topaloğlu “Çamyuvamızı şimdiden tebrik ederiz”

Kemer’de “Her Mahalleye Bir Pazar Yeri” sloganıyla yola çıkan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerinin ardından son aşamasına gelen Çamyuva’daki kapalı pazar yerinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, şunları söyledi: , “Kısa süre içinde açılacak. Çamyuva’daki pazar yerimiz hayırlı olsun” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerinin ardından Çamyuva mahallesine de kapalı pazar yeri kazandırmak için gün saydıklarını söyledi. Belediye Başkanı Topaloğlu, büyük ölçüde tamamlanan Çamyuva kapalı pazar yerini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Topaloğlu burada bir açıklama yaptı, “Çamyuva Kapalı Çarşı’da; beton işleri, çelik imalatları, yağmur suyu imalatları, kompozit imalatları, destek ünitesi imalatları, wc, eviye ve elektrik imalatları tamamlanmıştır. Kamera ve temiz su bağlantılarının iki hafta içinde tamamlanması planlanıyor. Çok kısa bir süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Çamyuva’daki pazar yerimiz hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu