Haber
DRONE İLE GÖRÜNTÜLENEN YABAN DOMUNU SÜRÜSÜ
![](https://tuzla-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/drone-ile-goruntulenen-yaban-domunu-surusu-yDvhs7Kd.webp)
BİNGÖL’de kent merkezine yakın bir bölgede yaban domuzu sürüsü drone ile yerde görüntülendi.
Fotoğrafçı Kenan Nihat Elçi, kent merkezi yakınlarında drone ile doğa görüntüleri çekerken yiyecek arayan yaban domuzu sürüsüne rastladı. O anları kaydeden Elçi, ilk kez bu kadar kalabalık bir sürüyle karşılaştığını söyledi. Domuz sürüsü, dinlenmek için yiyecek aradıktan sonra dağın yamacındaki diyarda gözden kayboldu.