Yaşam

Merve Boluğur’a “gereksiz insan” dediği iddia edilen Mert Aydın sessizliğini bozdu

Oyuncu Merve Boluğur, büyük aşk yaşadığı DJ Mert Aydın ile 2 Ekim’de görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Evliliklerini akıllarında yaşayan ve sık sık paylaşımlarda bulunan ikili, düğünden günler sonra boşanma kararı aldı. Kısa süren evliliğin ardından bir partide görüntülenen Mert Aydın’ın eski eşi hakkında dikkat çeken çıkış yaptığı iddia edildi.

Sözleri Tepki Topladı

Aydın’ın eski eşine “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katıldım ve en sevdiğim işi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz, konuşmaya gerek yok” diyerek eski eşine atıfta bulunduğu iddia edildi. . Unutmaya çalışıyorum.”

“GERÇEK OLMAYAN VE GERÇEK OLMAYAN”

Basına yansıyan haberin ardından DJ Mert Aydın’dan jet karşısında açıklama geldi. Ünlü isimlerin sözlerinin kendisiyle ilgili olmadığını belirterek şunları söyledi;

“Bugün hakkımda çıkan haberlere ilişkin açıklamam: Açılışta çaldığım mekanda eski eşim Merve Boluğur hakkında söylediğim iddia edilen sözler asılsızdır ve gerçek dışıdır. Biten bir ilişkiden sonra hiçbir zaman saygımdan kötü konuşmadım. deneyimler. haberler Muhatabın bir kadın olduğunu unutmadan herkesin bu hassas dönemde daha dikkatli olmasını rica ediyorum. Mert Aydın”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu