Haber
Nazilli Belediyespor Voleybol Takımı, İzmir Temsilcisi Altekma’yı 3-0 mağlup etti
![](https://tuzla-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/nazilli-belediyespor-voleybol-takimi-izmir-temsilcisi-altekmayi-3-0-maglup-etti-uplc43uQ.webp)
Nazilli Belediyespor Voleybol Takımı ligin 6. haftasında Nazilli Kapalı SporKendi salonunda konuk ettiği İzmir Temsilcisi Altekma Voleybol Takımı’nı 3-0 mağlup ederek yoluna devam etti.
Maça hızlı başlayan file ustaları ilk seti 25-16 önde tamamladı. 2. sette de etkili bir oyun sergileyen ve rakibine şans tanımayan Nazilli Belediyespor Voleybol Takımı, son sete 25-22’lik skorla 2-0 önde başladı. Voleybolseverlerin desteğiyle son seti 25-16 önde tamamlayan Naz Naz, 3-0’lık net sonuçla fileleri mutlu bırakan taraf oldu. – AYDIN